Dalībnieki

Rūta Muktupāvela, Dr. art., programmas vadītāja, vadošā pētniece, rm@latnet.lv

Anda Laķe, Dr.sc.soc., projekta vadītāja, vadošā pētniece, lake.anda@gmail.com

Anita Vaivade, Dr. art., pētniece, anita.vaivade@lka.edu.lv

Valdis Muktupāvels, Dr. art., pētnieks, vm@lu.lv

Mārtiņš Boiko, Dr. phil., pētnieks, m-boiko@latnet.lv

Guntis Šmidchens, PhD, konsultants, guntiss@uw.edu

Baiba Tjarve, Dr. art., pētniece, baiba@culturelab.com; skype: baiba.tjarve1

Agnese Hermane, Mg.art., pētniece, agnese.hermane@lka.edu.lv

Ieva Zemīte, Dr.oec., pētniece, zemite.ieva@gmail.com

Jānis Daugavietis, Dr.sc.soc., pētnieks, Janis.Daugavietis@gmail.com

Astra Spalvēna, Dr.art., pētniece, astra.spalvena@gmail.com

Agnese Treimane, Mg.art., asistente pētniecībā, agnese.treimane@lka.edu.lv

Līga Vinogradova, Mg.art., asistente pētniecībā, liga.vinogradova@lka.edu.lv

Katrina Butāne, Mg.art., asistente pētniecībā, katrina.butane@gmail.com

Ieva Tihovska, Dr. art., ieva.tihovska@gmail.com

  • Kalendārs

    << Jan 2018 >>
    MTWTFSS
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30 31 1 2 3 4
  • Pieteikties jaunumiem

  • Atbalsta

    Izglītības un zinātnes ministrija - Logo Studiju un zinātnes administrācija - Logo